Bugün, 18 Ocak 2022 Salı
Gündem 4.11.2021 09:41:00 0

Ödül töreni yoğun ilgi gördü

Osmaniye Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı (KA-VAK)'nın bu yıl ki eğitim ve kültür ödülleri sahiplerini buldu.

Osmaniye Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı (KA-VAK)'nın bu yıl ki eğitim ve kültür ödülleri  sahiplerini buldu.
KA-VAK bu yılki kültür ödülünü gazeteci Muzaffer Yüksel Kaya'ya, eğitim ödülünü ise eğitimci Meliha Demirci Çiftpınar'a verdi.
KA-VAK Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı'nca organize edilen; Sefa Vayısoğlu'nu Anma, Eğitim ve Kültür Ödül töreni Biltepe Okulları konferans salonunda yapıldı. Törene Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Kadirli Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü Hakan Semercioğlu, Kadirli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Döğüşçü, Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Başkanı Alptekin Uçmak, Kadirli Ülkü Ocakları Başkanı Coşkun Akgöllü, CHP Kadirli Gençlik Kolları Başkanı Burhan Bülbül, Emine Vayısoğlu Uygur,  Göknur Vayısoğlu Karaca, Prof Dr. Asiye Vayısoğlu Nuhoğlu, Kadirli Eğitim Bir-Sen Başkanı Mustafa Demirci, Türk Eğitim-Sen Başkanı Halim Hallaç ve  kalabalık davetli gurubu katıldı.
Moderatörlüğünü Biltepe Okulları Müdürü Duran İsaoğlu'nun yaptığı törende bu yıl ki Sefa Vayısoğlu Kültür ödülü Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya'ya, eğitim alanındaki ödül ise Eski Kadirli Merkez Ortaokulu Müdürü Meliha  Çiftpınar Demirci'ye verildi.
Kadirli Kızılay Şube Başkanı Zafer Biçer, İlçe Sağlık Müdürü Ayşe Bozkurt ise çalışmalarındaki gayret ve başarılarından ötürü plaketle ödüllendirildi.
Tarihçi Cezmi Yurtsever'in de katıldığı programda Sefa Vayısoğlu dostları ile anılarını anlattılar. Programı sonunda organizasyon temsilcileri davetlilere  katılımları için  teşekkür etti. Haber Merkezi