Bugün, 18 Ekim 2021 Pazartesi
Spor 29.03.2021 15:16:00 0

Osmaniyespor FK, ikinci yarı çok farklı

Osmaniyespor Taraftar Derneği Başkanı Berat Özsoy, başarı için birlik beraberliğin büyük önem taşıdığını belirtti.

Osmaniyespor Taraftar Derneği Başkanı Berat Özsoy, başarı için birlik beraberliğin büyük önem taşıdığını belirtti.
Özsoy, yaptığı açıklamada, Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz’ın takıma desteğinin azımsanmayacak kadar büyük ve önemli olduğunu aktardı.
Sarı yeşilli takımın özellikle de ikinci yarıda yakaladığı çıkışın taraftarı mutlu ettiğini ifade eden Özsoy, lige 6 puanlık kayıpla kötü başlayan bir takımdan bugün atılan doğru adımlarla 33 puanla orta sıralarda yer alan bir takım haline gelindiğini vurguladı.
Takımdaki değişimin görmezden gelinemeyeceğinin altını çizen ve emeği geçenlere teşekkür eden Özsoy, “Taraftarlar Derneği olarak başta Valimiz Erdinç Yılmaz’a ve Mustafa Baştuğ’a, İl Genel Meclis Başkanımız Mehmet Ali Gizlice ve Enver Bozdoğan başkanımıza ve teknik Ekibimiz Mustafa Sarıgül, İlhan hocam, Barış hocama ve kaleci hocamıza teşekkürlerimiz sunuyoruz. Buradan eksi 3 puan ve 3 puan silinen bir takım için ateşten gömlek giyen şu an 9 sırada olan 33 puan olan bir takım için başarı ortaya koyan teknik ekip ve emeği geçen herkese Osmaniyespor Taraftarlar Derneği olarak teşekkürler sunuyoruz” dedi.
Özsoy, Osmaniyespor FK’ya desteklerinin devam edeceğini de sözlerine ekledi. 
Haber Merkezi