Bugün, 4 Aralık 2021 Cumartesi
Gündem 18.09.2021 14:01:00 0

Sumbas yolu Önümüzdeki hafta içerisinde yol trafiğe açılacak

Osmaniye’nin Kadirli İlçesinde Ak Parti ilçe başkanı İsmail Oruç, Sumbas yolu Ahmet Tevfik Pampal Caddesinde sona yaklaşıldığını belirterek, önümüzdeki hafta içerisinde çalışmaların tamamlanacağı ve hizmete açılacağını belirtti

Osmaniye’nin Kadirli İlçesinde Ak Parti  ilçe başkanı İsmail Oruç, Sumbas yolu Ahmet Tevfik Pampal Caddesinde sona yaklaşıldığını belirterek, önümüzdeki hafta içerisinde çalışmaların  tamamlanacağı ve  hizmete açılacağını belirtti.
Oruç beraberinde İl Genel Meclis Başkanvekili Dr. Mustafa Gürlek,il Genel Meclis üyesi Avukat  Harun Özdemir ve bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Bir süre esnaflarla da sohbet eden Başkan Oruç, “esnaf kardeşlerimizin bu süreçte sıkıntılarının farkındayız. Bizlerin de isteği hemen bitmesi yönünde. Ancak takdir edersiniz ki,bu bir süreç istiyor.Yolun bir bölümü geçtiğimiz günlerde açılarak hizmete girdi. Esnaflarımız ve araç sürücülerimiz şimdi çok memnun. Sayın Milletvekilimiz Mücahit Durmuşoğlu'da yol yapım çalışmalarını yakından takip ediyor. İnşallah Önümüzdeki hafta içerisinde yol trafiğe açıldığında başta esnaflarımız olmak üzere  o yol güzergahını kullanan tüm vatandaşlarımız rahat edecek” dedi.